Огромный выбор юридических услуг

Наша компания предлагает Вам огромный выбор юридических услуг в таких областях, как: строительство, проектирование, изыскание, а также энергоаудит.

Поддержите петицию:
https://petition.president.gov.ua/petition/18958
"Останній час підприємці страждають від постійного тиску та свавілля співробітників СБУ, УМВС та ДФС шляхом вчинення процесуальних дій всупереч вимогам чинного законодавства, зокрема проведенням численних незаконних обшуків. Відчуття безкарності провокує на непоодинокі випадки такого беззаконня. Дії останніх перешкоджають законній діяльності підприємств, установ та організацій, що в свою чергу паралізує роботу останніх, та як наслідок обумовлює неможливість сплати податків в установленому законом порядку, заробітної плати найманим працівникам.
Окрім того, привертає особливу увагу той факт, що, навіть, до місць обшуків вказані співробітники приїздять на коштовних іномарках різних моделей, із золотими годинниками на руках.І це лише верхівка айсбергу всіх тих матеріальних благ, які може дозволити собі працівник вказаних органів, вже не говорячи про нерухомість та транспортні засоби членів родини останніх.
І ЦЕ В ЧАСИ, КОЛИ ВЛАДА КРАЇНИ ВСЮДИ ПРОГОЛОШУЄ ПРО БОРОТЬБУ З КОРУПЦІЄЮ ТА КОРУМПОВАНИМИ СЛУЖБОВЦЯМИ!!!
Вражає і впевненість у своїй безкарності, оскільки ця впевненість зародилася при «старому режимі», а безкарність зрощувалась на корумпованості та свавіллі.
Яскраві приклади цього можна побачити серед співробітників ГУМВС України та ОУ ГУ ДФС в Харківській області, зокрема: старшого слідчого СУ ГУ МВС України в Харківській області капітана міліції Зайця К.Д., старшого оперуповноваженого ОУ ГУ ДФС України в Харківській області Зірки В.В., підполковника міліції Настенка А.В.,старшого слідчого ОВС СВ ХМУ ГУМВС України в Харківській області Булах А.П., старшого оперуповноваженого в ОВС Управління захисту економіки в Харківській області Садовничого Д.І. та інших.
Для громадян не є тайною, що всі відділи УМВС України, ДФС, СБУ та особливо відділи Управління протидії у сфері економіки,довгий час спрямовували свою роботу на хабарництві, виступаючи як певний корумпований інструмент, за допомогою якого здійснювалися збори грошей з підприємців. Переведення таких осіб до штату оновлених структур правоохоронних органів взагалі руйнує головну мету реформування, породжує втрату довіри громадян України до правоохоронної системи.    
     Також громадськості відомо, що багатьма особами з метою уникнення люстрації та відповідальності незаконно отримано статус учасників АТО, як, зокрема, і вище згаданими «співробітниками»
Підсумовуючи зазначене вище, з метою встановлення справедливості та припинення хвилі беззаконня, керуючись  Законом України Про внесення змін до Закону України  «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції, ст. 40 Конституції України,
Прошу:
1. Заборонити займати посади в оновлених структурах правоохоронних органів всім без винятку особам, які перебували з 2009 року по 2013 рр на посадах в органах МВС, СБУ, ДФС та звільнити таких осіб. "
https://petition.president.gov.ua/petition/18958

ЮРИНВЕСТПРОМ
Научно-юридическое объединение «ЮРИНВЕСТПРОМ» предлагает широкий выбор юридических и аутсорсинговых услуг для субъектов хозяйственной деятельности. Стоит всегда помнить о том, что своевременная правовая помощь и поддержка обеспечивают предприятию стабильную и эффективную работу на всех этапах его развития. В современных условиях ведения бизнеса руководителю предприятия необходимы гибкость, решительность и быстрота принятия решений, которые в последующем сыграют кардинальную роль в работе организации. Специалисты Научно-юридического объединения «ЮРИНВЕСТПРОМ» помогут вам проанализировать, разобраться, а самое главное, принять правильное решение в какой-либо из сложившихся ситуаций.

Полезная информация

Исторически наиболее ранними областями судебной психиатрии, предшествующими всем прочим направлениям деятельности судебного психиатра, является его участие в решении вопросов гражданской дееспособности психически больных, а также производство экспертизы по вопросу о вменяемости.

Судебная психиатрия является прикладной отраслью медицинской науки - психиатрии (общей психиатрии). Психиатрическая наука в целом и любая из ее отраслей исследуют закономерности возникновения, развития и возможного исхода группы болезней, сопровождающихся нарушениями психики.

Выработка понятия «международное право», т.е. сущностного со­держания этого явления, — одна из задач науки права вообще и того ее раздела, который именуется теорией права, в частности, а также науки (доктрины) международного права и ее раздела — теории международ­ного права.

О:

Договор может быть расторгнут: на основаниях, предусмотренных в договоре, по согласованию сторон, или в судебном порядке.

О:

Мы шлём письма по поводу каждого ответа. Отписаться можно с помощью ссылки, содержащейся в каждом из писем. Отвечать на письма не нужно.

О:

По Закону за детьми-сиротами сохраняется право на жилье, в котором они проживали со своими родителями. Поэтому регистрация Вас в доме дяди произведена законно.